Aktaş Çelik Lider Otomatik Şanzıman

Hemen Ara Hemen Ara

Hakkımızda

Aktaş Çelik Lider Otomatik Şanzıman, uzman teknik kadrosu ve son teknoloji cihazları ile şanzıman tamiri, bakımı, revizyon işlemlerini gerçekleştirmektedir. Her marka aracın otomatik şanzıman sistemini ayrıntılı bir şekilde inceleyecek tam otomatik arıza tespit cihazlarımızla her soruna hızlı ve etkili bir şekilde müdahale ediyoruz.

 

Uzman test personellerimiz, cihazların okunması konusunda aldığı eğitimlerle aracınızı doğru bir şekilde analiz edebilmektedir. Servisimizde,  Cihazın yeterli gelmediği noktada şanzımanın sökülüp incelenmesini sağlayacak bilgi ve tecrübe sahibi geniş bir ekip bulunmaktadır.

 

Eskişehir otomatik şanzıman servisi olarak servisimize gelen araçları sorun en bulunmaz yerde bile olsa uzmanlarımız tarafından mutlaka teşhis edilir. Ne yaptığını nasıl müdahale edeceğini bilen deneyimli personellerimiz, garantili bir şekilde tamir işlemini gerçekleştirir.

 

Eskişehir merkezli olarak Türkiye’nin 81 iline hizmet veren servisimiz, otomatik şanzıman tamiri konusunda herkesin güvenle ulaşabileceği bir noktadır. ekonomik maliyetlerle Güvenli sürüş sağlayacak şanzıman konusunda destek bir servis arıyorsanız iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Aktaş Çelik Lider Otomatik Şanzıman İletişim Bilgileri

Adres: EMKO Sanayi Sitesi E 5 Blok No: 4 /ESKİŞEHİR

Gsm:  0532 631 87 26 

Görseller