Aktaş Çelik Lider Otomatik Şanzıman

Hemen Ara Hemen Ara

Hizmet Verdiğimiz İller

Hizmet Verdiğimiz Tüm İl ve İlçeler

Aracınız için Eskişehir otomatik şanzıman tamiri ustası arıyorsanız Aktaş Çelik Lider Otomatik Şanzıman’la doğru adrestesiniz. Son teknoloji ile donatılmış, otomatik şanzımanlı araçların arıza tespitleri için üretilmiş cihazlar kullanan servisimiz, arızaları noktasal olarak tespit etmektedir.

Şanzıman sorunlarına en kısa yoldan en kalıcı şekilde çözüm bulmak ve bunu ekonomik bir maliyetle tamamlamak için Türkiye’nin her yerine hizmet veren Aktaş Çelik Lider Otomatik Şanzıman, tüm müşterilerinin güvenini kazanmış bir servistir.

Eskişehir otomatik şanzıman servisi olarak yaptığımız tüm işlemlerde birinci kalite malzemeler kullanıyoruz. Her marka ve her model binek araca hizmet veren servisimiz ayrıca otobüs otomatik şanzımanı, dört çarpı dört otomatik vites şanzımanı, hibrit araç otomatik şanzımanlarına da müdahale edebilecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Eğer aracınızda vites geçişlerinde sorun yaşıyorsanız, yokuş kalkışı eskisinden kötüyse ve aracınız geri kaçıyorsa, araba vites değiştirirken titriyorsa, ilk kalkışı daha ağırsa ve belli bir hızın üzerine çıkmıyorsa Eskişehir otomatik şanzıman tamircisi ile iletişime geçmenizin zamanı gelmiş demektir.  Siz de hizmetlerimiz konusunda ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.